Bez pośrednika, bez wizy, bez kosztów

Bez pośrednika, bez wizy, bez kosztów

Jesteś przykładem kota, który uwielbia chodzić własnymi ścieżkami? Nie dla Ciebie są sztywne schematy i ramy czasowe? Masz w domu niezliczoną ilość przewodników turystycznych i przekopujesz najgłębsze zakamarki Internetu w poszukiwaniu perełek turystycznych, które warto zwiedzić? Należysz do osób, które nie lubią płacić innym, gdy mogą coś zrobić samodzielnie? Petersburg Bez Wizy jest z pewnością dla Ciebie.

 

Podróżowanie po Petersburgu bez pośrednika

Jeśli kochasz podróże i uwielbiasz organizować je samodzielnie, Petersburg Bez Wizy to opcja idealna dla Ciebie. Marzysz o fascynującym Ermitażu i chcesz poświęcić cały dzień na jego imponujące eksponaty? A może nie możesz się doczekać Białych Nocy lub obserwowania przepięknie podświetlonych mostów zwodzonych? Chcesz pospacerować wyłącznie po przepięknych romantycznych parkach? Popływać statkiem niesamowitymi kanałami? A może odwiedzić Cerkiew Krwi? Podróżowanie po Petersburgu bez pośrednika to najlepszy sposób nie tylko na odkrywanie niesamowitych dzieł architektury, ale i na poznawanie samego siebie i swojego wnętrza. Tego w ofercie nie posiada żadne biuro podróży.

 

Podróżowanie po Petersburgu bez wizy

Bezwizowe zwiedzanie Petersburga to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, a często również i nerwów. Wyrobienie wizy wcale nie jest takie proste, a dokumenty odrzucane są często z błahych powodów. Jeśli chcesz mieć pewność, że wizę otrzymasz, musisz poświęcić na to dużo czasu lub zapłacić pośrednikowi, który zajmie się tym za Ciebie. Jeśli fascynuje Cię niesamowity Petersburg i nie chcesz tracić czasu, nerwów i pieniędzy na ubieganie się o wizę turystyczną, najlepszą opcją dla Ciebie będzie Petersburg Bez Wizy. Aktualnie obowiązujące regulacje Federacji Rosyjskiej pozwalają Ci zwiedzać to przepiękne miasto przez 72 godziny, jeśli przypłyniesz i wypłyniesz z niego promem oraz będziesz członkiem zorganizowanej grupy wycieczkowej (czyli wykupisz po prostu bilet autobusowy City Bus Tour). Prościej się chyba nie da!

 

Petersburg Bez Wizy - podróżowanie po mieście bez kosztów

Każdy miłośnik podróży dużych i małych prawdopodobnie choć raz w życiu zadał sobie pytanie „jak podróżować bez kosztów”, lub przynajmniej „jak skutecznie zminimalizować koszty podróży”. Dobrym rozwiązaniem na oszczędności jest podróżowanie na własną rękę. Wybierając zwiedzanie Petersburga na własną rękę w pierwszej kolejności eliminujesz prowizje pośredników, które mogą być naprawdę wysokie. Kolejna sprawa to wynagrodzenie przewodnika i osób zajmujących się obsługą zorganizowanej wycieczki – nie dotyczy Cię to, kiedy podróżujesz na własną rękę. Zwiedzanie Petersburga to również koszt wyrobienia wizy i wykupienia niezbędnego ubezpieczenia w biurze podróży. Koszty te również nie będą Cię dotyczyć, jeśli wybierzesz Bezwizowe Zwiedzanie Petersburga. Ubezpieczenie dodatkowe możesz dokupić osobno, ale to Ty decydujesz, gdzie i za jaką kwotę. Zwiedzanie Petersburga bez pośredników to również możliwość decydowania o atrakcjach, które odwiedzasz i za które płacisz. Wcale nie musisz wchodzić do najdroższej w mieście katedry, jeśli architektura zupełnie Cię nie interesuje. Możesz natomiast udać się na aromatyczną i niedrogą kawę do przytulnej restauracji.