Image

Jak kupić bilety

Krok po kroku pokażemy Ci, jak kupić bilety na prom do Petersburga. Z nami zaplanujesz swoją wymarzoną podróż i sfinalizujesz zakup biletów promowych bez żadnego problemu.

Jesteśmy tutaj po to, by Ci pomóc. Wyjaśnimy Ci szczegółowo, co musisz zrobić, by zakupić swoje bilety promowe w najkorzystniejszej na rynku cenie. Bilety na prom do Petersburga są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Sam zobacz, jakie to proste!

Przejdź do strony: Jak kupić bilety?

Image

Ceny biletów

Bilety na prom do Petersburga są zdecydowanie korzystniejsze cenowo niż np. bilety samolotowe, ponadto komfort podróży jest tu wręcz nieporównywalny.

Z Petersburg Bez Wizy samodzielnie decydujesz o cenie biletów promowych. Cena biletu zależy między innymi od standardu kabiny, terminu Twojej podróży, wyżywienia oraz wybranych atrakcji dodatkowych. Nie ma tu żadnych opłat dodatkowych i ukrytych prowizji, ponieważ kupujesz bezpośrednio u armatora.

Zobacz orientacyjne stawki na bilety promowe!

Przejdź do strony: Ceny biletów

Image
Dostępne połączenia promowe do Petersburga z portem startowym w:
  • Helsinkach
  • Sztokholmie
  • Tallinie
Pobyt w petersburgu do 72h bez wizy!

Gwarancja bezpieczeństwa zakupu

Bezpieczeństwo Twoich zakupów oraz Twoich danych osobowych to dla nas priorytet. Rezerwacji biletu dokonujesz na dedykowanej szyfrowanej stronie armatora, a transakcję finalizujesz online - kartą kredytową.

Sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo zakupu!

Przejdź do strony: Bezpieczeństwo zakupu i gwarancja