Bezpieczeństwo zakupu

Strona Petersburg Bez Wizy nie jest pośrednikiem ani biurem podróży, za którego pośrednictwem kupujesz gotową wycieczkę. Jesteśmy tu po to, by ułatwić Ci planowanie Twojej wymarzonej podróży i pokazać Ci, że zwiedzanie Petersburga bez wizy i bez pośredników może być proste, a przy tym niesamowicie ekscytujące.

Nasza strona nie oferuje sprzedaży biletów, ale przekieruje Cię bezpośrednio do bezpiecznej strony armatora, gdzie będziesz mógł przez Internet zakupić wybrane bilety na prom do Petersburga. O bezpieczeństwo Twoich danych zadba bezpieczne szyfrowane połączenie na stronie armatora, a płatności będziesz mógł dokonać kartą kredytową.

Poufność danych

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważne, dlatego eliminujemy pośredników, którzy mogliby je gromadzić. W celu zakupu biletów do Petersburga kierujemy Cię bezpośrednio na szyfrowaną stronę armatora. Wszystkie Twoje dane, które będą niezbędne do rezerwacji biletu będą przez niego odpowiednio chronione, zgodnie z międzynarodowymi regulacjami.

POLITYKA OCHRONY DANYCH Informacje te są zgodne z ustawą o ochronie danych, rozdział 440 przepisów Malty, zmienioną później i / lub wszelkimi substytucjami i ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (rozporządzenie (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady) z 27 kwietnia 2016 r.

Dodatkowe ubezpieczenie podróżne

Jeśli chcesz mieć gwarancję pełnej ochrony w chwili choroby lub wypadku w trakcie wycieczki, możesz skorzystać z dodatkowego indywidualnego ubezpieczenia podróżnego. Jest ono dobrowolne, więc nie wchodzi ono w cenę biletu. Jeśli chcesz z niego skorzystać, skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy Ci, jakie ubezpieczenie będzie najlepsze na bezwizowe zwiedzanie Petersburga.

Image

Zapis do newslettera

Trzymaj rękę na pulsie. Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach oraz promocjach na bilety promowe? Zapisz się do newslettera już teraz.