Poznaj orientacyjne ceny biletów

Interesuje Cię koszt biletu na prom do Petersburga? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Bezwizowe zwiedzanie Petersburga na własną rękę to jedna z najtańszych opcji, z jakich możesz skorzystać! Cena biletu na prom do Petersburga jest zdecydowanie niższa od ceny biletu samolotowego. Dodajmy do tego jeszcze niesamowitą różnicę w komforcie podróży – wolisz siedzieć na miejscu bez ruchu czy skorzystać z licznych atrakcji na promie?

W Petersburg Bez Wizy eliminujemy pośredników, więc koszt biletu na prom do Petersburga jest niższy niż przy korzystaniu z oferty biura podróży. Orientacyjne ceny biletów zaczynają się już od 90 Euro za rejs Helsinki — St. Petersburg — Helsinki w kabinie 2 osobowej.

Co wpływa na cenę biletu?

Koszt biletu na prom do Petersburga uzależniony jest tylko i wyłącznie od Ciebie, ponieważ to Ty decydujesz o standardzie swojej kabiny, o terminie swojej wycieczki oraz o dodatkowym wyżywieniu czy atrakcjach. Możesz zminimalizować koszty maksymalnie, by zaszaleć w Petersburgu lub podarować sobie odrobinę luksusu już w trakcie rejsu – wybór należy do Ciebie.

Gdzie najkorzystniej dokonać zakupu?

By Twój koszt biletu na prom do Petersburga był najniższy z dostępnych na rynku, skorzystaj z naszego serwisu Petersburg Bez Wizy. Taka opcja pozwoli Ci wyeliminować wszystkich pośredników, którzy zawsze doliczają sobie dodatkowe prowizje do ceny biletu na prom do Petersburga. Krok po kroku pokażemy Ci, jak kupić bilet z pomocą serwisu – sam zobaczysz, jakie to proste. Dedykowana zakładka kup bilet przekieruje Cię bezpośrednio na szyfrowaną stronę armatora, gdzie będziesz mógł przez Internet sfinalizować transakcję. Najlepsza możliwa cena biletu na prom do Petersburga i brak dodatkowych opłat. Prawda, że to proste?

Image

Zapis do newslettera

Trzymaj rękę na pulsie. Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach oraz promocjach na bilety promowe? Zapisz się do newslettera już teraz.