Instrukcja zakupu biletu z pomocą serwisu petersburgbezwizy.pl

Jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc zorganizować swoją wycieczkę marzeń. Krok po kroku pokażemy Ci, jak kupić bilety na prom bez wizy. To bardzo proste. Rezerwacja i opłacenie biletów zajmie Ci dosłownie parę minut. Po przejściu do strony zakupu, zostaniesz przekierowany na stronę armatora, gdzie będziesz mógł dokonać bezpośredniego zakupu. System jest bardzo intuicyjny i z pewnością nie będziesz mieć problemów z właściwym uzupełnieniem potrzebnych danych.

Image

Przygotuj się do zakupu

Na początku usiądź wygodnie przy komputerze i zarezerwuj sobie chwilę wolnego czasu. Jak kupić bilety na prom bez wizy? Wystarczy kilka prostych kroków. Przygotuj swój paszport oraz dane wszystkich pozostałych uczestników wycieczki. Do finalizacji zakupu konieczna będzie również Twoja karta kredytowa.

Zaplanuj teraz oczyma wyobraźni idealny termin wycieczki swoich marzeń. Wybierz miejsce, w którym rozpoczniesz i zakończysz swoją podróż. Pamiętaj, że możesz na początek swojej podróży wybrać inne miasto niż na jej koniec. Tallin, Helsinki, Sztokholm? Jaki jest Twój wybór?

Krok 1

Przejdź do zakładki „kup bilet” w naszym serwisie. Po kliknięciu w odnośnik zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na szyfrowaną stronę armatora. Przekierowanie jest bezpieczne i sprawia, że unikniesz przekazywania swoich danych osobowych dodatkowym zbędnym podmiotom.

Wybierz port startowy, na który się zdecydowałeś, a następnie zaznacz opcję „St. Petersburg & Return visa free up to 72h”.

Krok 2

Teraz system na stronie armatora pokieruje Cię dalej i krok po kroku pokaże Ci, jak kupić bilety na prom bez wizy.

Jednorazowo możesz tu kupić bilety dla całej rodziny. To właśnie teraz będziesz mógł zdecydować, w którym mieście zakończysz wycieczkę. Wybierz „Round Trip”, jeśli chcesz wrócić do tego samego miasta lub „Different Route”, jeśli chcesz zakończyć podróż w innym mieście. Teraz również określisz czas swojego pobytu w Petersburgu – wybierz, czy będzie to 1 dzień czy 3 dni. Możesz wybrać również odpowiednie dla siebie opcje, w tym standard kabiny i posiłki. To również idealny czas, aby zarezerwować dodatkowe atrakcje na promie, a nawet bilet na City Bus Tour, który jest niezbędny, by zwiedzać Petersburg bezwizowo. Na tym etapie możesz również zdecydować, czy będziesz spał na promie, czy też w jednym z hoteli, które znajdują się na liście regulatora (federacja rosyjska).

Krok 3

To już prawie koniec. Teraz pora na bezpieczną rezerwację.

Zostanie utworzone dla Ciebie indywidualne konto w serwisie armatora, a następnie będziesz mógł zapłacić za swoją wycieczkę kartą kredytową.

Właśnie zarezerwowałeś wymarzoną podróż. Nie było tak trudno, prawda?

Przejdź do strony zakupu

Masz pytania związane z zakupem biletu?

Któryś z etapów jest dla Ciebie niejasny? Masz problem z zakupem biletu na prom do Petersburga? A może masz dodatkowe pytania związane z zakupem biletu na bezwizowe zwiedzanie Petersburga?

Śmiało, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Jesteśmy tu po to, by ułatwić Ci samodzielną organizację Twojej wymarzonej podróży!

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Image

Zapis do newslettera

Trzymaj rękę na pulsie. Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach oraz promocjach na bilety promowe? Zapisz się do newslettera już teraz.