Prom z Helsinek do Petersburg

Twój ekskluzywny prom do Petersburga czekać na Ciebie będzie w przepięknej stolicy Finlandii. Trasa Helsinki-Petersburg trwa około 13 godzin.

Do stolicy Finlandii możesz wybrać się odrobinę wcześniej, by odrobinę pozwiedzać. Warto zaplanować to już nieco wcześniej, ponieważ zdecydowanie jest, co zwiedzać. Pamiętaj, że możesz skorzystać z możliwości powrotu do innego portu! Promy po Bałtyku czekają!

Trasa promowa z Helsinek do Petersburga przez Zatokę Fińską cieszy się szczególną popularnością. Możesz w tym czasie przespać się w swojej komfortowej kabinie, podziwiać niesamowite widoki lub skorzystać z licznych atrakcji, które proponuje St. Peter Line.

Prom z Helsinek do Petersburga
Sztokholm port
Prom ze Sztokholmu do Petersburga

Prom ze Sztokholmu do Petersburga

Trasa promowa Sztokholm-Petersburg jest najdłuższą trasą St. Peter Line, która zajmuje około 38,5 godziny. W St. Peter Line wykorzystaj ten czas maksymalnie! Czekają na Ciebie liczne atrakcje!

Sztokholm to przepiękne i warte odwiedzenia miasto. Jeśli tylko czas Ci na to pozwala, poznaj niesamowite atrakcje, których z pewnością tu nie brakuje. Możesz swoją podróż promem po Bałtyku zakończyć w innym porcie, więc nie odkładaj zwiedzania na później!

Prom do Petersburga ze Sztokholmu to doskonała okazja, by skorzystać z szerokiej oferty atrakcji, które są dostępne dla pasażerów. Odrobina emocji w kasynie? A może chwila błogiego relaksu w strefie SPA? Małe zakupy w bezcłowym sklepie? To od Ciebie zależy, jak spędzisz ten niesamowity czas. Pamiętaj, że Twoja wycieczka zaczyna się już w chwili wejścia na prom, więc korzystaj z tych chwil, ile tylko się da!

Prom z Tallina do Petersburga

Twój ekskluzywny prom do Petersburga rozpocznie swoją trasę w Tallinie, przepięknej stolicy Estonii. Wycieczka promowa z Tallina do Petersburga trwać będzie około 14 godzin.

W Tallinie czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji turystycznych, które warto odwiedzić. Przyjedź do tego miasta choć trochę wcześniej, by nacieszyć się jego niesamowitym klimatem. Zwiedzanie Petersburga bez wizy możesz zakończyć w innym porcie!

Prom do Petersburga St. Peter Line to wyjątkowo luksusowy sposób na podróżowanie. Do Twojej dyspozycji będzie komfortowa kabina wraz z indywidualną łazienką. Możesz oczywiście skorzystać również z licznych atrakcji na pokładzie, w tym między innymi zrobić zakupy w sklepach bezcłowych, zrelaksować się w strefie Wellness lub spróbować wyśmienitych specjałów kuchni z całego świata.

Prom Tallin