Wycieczka marzeń zaczyna się w Helsinkach!

Prom z Helsinek do Petersburga płynie około 13 godzin i jest to jedna z najchętniej wybieranych tras morskich, jeśli chodzi o bezwizowe zwiedzanie Petersburga z St. Peter Line.

W czasie podróży będziesz mógł skorzystać z licznych atrakcji dla pasażerów. W wyśmienitej atmosferze czas szybciej płynie. Wykorzystaj swój cenny czas na promie z Helsinek do Petersburga i skorzystaj z licznych atrakcji, na które na co dzień nie możesz sobie pozwolić. Pamiętaj, że Twoja wycieczka marzeń nie zaczyna się w samym Petersburgu, ale już wcześniej. Potraktuj rejs Helsinki-Petersburg jako dodatkowy czas świetnej zabawy lub błogiego relaksu.

Petersburg bez wizy

Port Helsinki

Prom klasy premium

Helsinki

Port startowy

Do portu w Helsinkach dostaniesz się bez problemu z centrum miasta. Jest to około 25 minut spokojnym spacerem. Możesz również przyjechać tutaj tramwajem nr 6 lub 7. Jeśli planujesz przyjazd samochodem, możesz skorzystać z parkingu w pobliżu portu, jednak obowiązują tutaj dodatkowe opłaty.

Zanim wejdziesz na prom z Helsinek, możesz na miejscu skorzystać jeszcze z bankomatu lub schowka na bagaż. Na miejscu możesz udać się również do kawiarni na aromatyczną kawę lub smaczną przekąskę.

Pamiętaj, że przed wejściem na statek będziesz musiał okazać swój paszport. Przygotuj go wcześniej, by odprawa poszła sprawnie. Pamiętaj, że bezwizowe zwiedzanie Petersburga wymaga również wcześniejszej rezerwacji wycieczki autobusem miejskim Bus On Tour.

Rejs promem

Rejs przez Bałtyk

Na pokładzie promu z Helsinek do Petersburga czeka na Ciebie mnóstwo niesamowitych atrakcji, dzięki którym czas będzie płynął szybciej.

Możesz wypocząć i odświeżyć się w swojej komfortowej kabinie. Czeka na Ciebie jeden z trzech standardów kabin – klasa A, klasa B i klasa Premium. Na ogromnym pokładzie promu z Helsinek również nie będziesz się z pewnością nudzić. Czeka na Ciebie mnóstwo niesamowitych atrakcji, które umilą Ci podróż. Skorzystaj z chwil błogiego relaksu w centrum SPA lub daj się ponieść emocjom hazardowym w kasynie. Masz ochotę na zakupy? Sklepy bezcłowe czekają! Chcesz spróbować morskich specjałów lub wyśmienitych kuchni świata? A może odrobina zabawy i rozrywki? Możesz wybrać koncert, występy artystów, karaoke, dyskotekę i wiele innych atrakcji. Wykorzystaj swoje 13 godzin maksymalnie!

Petersburg

Port docelowy

Wykorzystaj swój czas w Petersburgu maksymalnie. Odwiedź te miejsca, o których marzyłeś od dawna lub postaw na pełną spontaniczność i pozwól prowadzić swojej intuicji. Petersburg to nie tylko znane i cenione atrakcje, ale również rzadko odwiedzane malownicze uliczki, przytulne restauracje i niesamowite widoki. Daj się zaczarować i zwiedzaj Petersburg bez wizy!

Możesz skorzystać z opcji noclegu na promie z Helsinek lub wybrać jeden z kameralnych hoteli z listy regulatora. Koniecznie wybierz się również na nocne zwiedzanie miasta i podziwiaj niesamowicie oświetlony taniec mostów zwodzonych.

Zaplanuj swoją wymarzoną wycieczkę!

Z Petersburg Bez Wizy nic Cię nie ogranicza! To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądała Twoja podróż. Możesz zaplanować nie tylko standard swojej podróży, ale również długość pobytu w Petersburgu (1 lub 3 dni).

Samodzielnie dobierasz także idealny dla siebie prom powrotny. Pamiętaj, że możesz rozpocząć swoją podróż w Helsinkach, a skończyć ją w Tallinie lub Sztokholmie!

Interesuje Cię oferta
dla grup powyżej 5 osób?
Skontaktuj się z nami drogą mailową biuro@przezmorze.pl

Helsinki – Petersburg

Pamiętaj: Ilość miejsc na rejsy jest ograniczona.

Decyduje kolejność rezerwacji.