Petersburg bez wizy ze startem w Sztokholmie

Prom z Sztokholmu do Petersburga płynie blisko 38,5 godziny. Jest to najdłuższa z tras morskich oferowanych przez St. Peter Line, jeśli chodzi o bezwizowe zwiedzanie Petersburga.

Mimo długiej trasy, jaką ma do przepłynięcia prom ze Sztokholmu, z pewnością czas nie będzie Ci się dłużyć. Podczas rejsu czeka na Ciebie wiele atrakcji, które umilą Ci chwile morskiej przygody. Doskonała atmosfera zawsze sprawia, że czas płynie szybciej. Ani się obejrzysz, a znajdziesz się w Petersburgu. Zanim jednak przypłyniesz do portu Wenecji Północy, skorzystaj z licznych atrakcji, które zostały przygotowane dla podróżujących. Twoja wycieczka marzeń zaczyna się już w chwili, gdy stajesz na promie! Potraktuj swój rejs Sztokholm-Petersburg jako najlepszy czas na odrobinę rozrywki i relaksu.

Petersburg bez wizy

Port Helsinki

Prom klasy premium

Sztokholm

Port startowy

Do portu w Sztokholmie dotrzesz bez większych problemów. Możesz np. dostać się tu autobusem nr 76 lub 1. Możesz również podjechać zieloną linią metra do stacji Gardet, skąd już tylko 10-15 minut spaceru do terminalu. Jeśli do portu planujesz dojechać samochodem, możesz zostawić go na płatnym parkingu. W terminalu znajdziesz kantor wymiany walut. Jest tutaj również dostępne centrum informacji turystycznej.

Pamiętaj, że przed wejściem na prom z Sztokholmu będziesz musiał okazać paszport oraz dowód rezerwacji wycieczki autobusem miejskim City On Tour. Przygotuj wszystkie dokumenty, by mieć je pod ręką.

Rejs promem

Rejs przez Bałtyk

Rejs Sztokholm-Petersburg jest najdłuższym spośród oferowanych przez St. Peter Line. Twoja podróż promem ze Sztokholmu będzie trwała około 38,5 godziny. Gwarantujemy Ci jednak, że czas ten spędzisz w niesamowitej atmosferze, a moc ciekawych atrakcji na pokładzie nie pozwoli Ci się nudzić.

Do Twojej dyspozycji będzie miejsce w komfortowej kabinie 2-4 osobowej. Dostępne są trzy standardy kabin – klasa A, klasa B i klasa Premium. Będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, by wypocząć i skorzystać z licznych ofert rozrywki. Spróbuj wyśmienitych potraw w restauracjach i wybierz się na atrakcyjne bezcłowe zakupy. Czeka na Ciebie również niesamowita strefa relaksu w centrum Wellness z bogatą ofertą ciekawych zabiegów. Marzy Ci się odrobina hazardowych emocji? Czeka na Ciebie kasyno, w którym możesz sprawdzić swoje szczęście. Świętować wygraną możesz np. na koncercie, dyskotece czy karaoke.

Petersburg

Port docelowy

W Petersburgu sam zdecyduj, gdzie poniosą Cię nogi. Wolisz spontaniczność? A może od tygodni planujesz już każdą minutę swojej wymarzonej trasy?

Bezwizowe zwiedzanie Petersburga najlepiej zacząć w autobusie City Bus Tour. Możesz wysiąść z niego na dowolnej stacji i kontynuować zwiedzanie na własną rękę, a kiedy się zmęczysz, możesz wsiąść do niego ponownie w ramach ważności tego samego biletu. Od Ciebie zależy ponadto, gdzie spędzisz noc. Nocleg na promie ze Sztokholmu? A może jeden z komfortowych hoteli z listy regulatora?

Petersburg w 1 czy 3 dni?

Ty sam decydujesz, jak długo pozostaniesz w przepięknej Wenecji Północy. Możesz spędzić tu jeden niezapomniany dzień lub wydłużyć swój pobyt do trzech dni w ramach zwiedzania bezwizowego.

To od Ciebie również zależy, gdzie zakończysz swoją wymarzoną podróż. Możesz wrócić do Sztokholmu, ale możesz również wybrać prom powrotny do Tallina lub Helsinek. Jaki jest Twój plan na wycieczkę snów?

Interesuje Cię oferta
dla grup powyżej 5 osób?
Skontaktuj się z nami drogą mailową biuro@przezmorze.pl

Sztokholm – Petersburg

Pamiętaj: Ilość miejsc na rejsy jest ograniczona.

Decyduje kolejność rezerwacji.