Rozpocznij wymarzoną podróż w Tallinie

Prom z Tallina do Petersburga płynie jedynie 14 godzin. Możesz ten czas wykorzystać na wypoczynek lub postawić na emocje i zabawę.

Rejs Tallin-Petersburg z pewnością nie będzie Ci się dłużyć. Na pokładzie czeka na Ciebie mnóstwo niesamowitych atrakcji, które z pewnością umilą Ci chwile morskiej przygody. Tu czas płynie zdecydowanie za szybko, dlatego korzystaj z ulubionych atrakcji, nim będzie za późno! Pamiętaj, że Twoja przygoda rozpoczyna się już w chwili wejścia na prom! Niech Twój rejs Tallin-Petersburg będzie niezapomniany!

Petersburg bez wizy

Port Helsinki

Prom klasy premium

Tallin

Port startowy

Terminal w Tallinie znajduje się w pobliżu Starego Miasta. Z Centrum dotrzesz tu zaledwie w 10-15 minut spokojnym spacerkiem. Możesz również skorzystać z autobusu nr 2 lub taksówki, które spotkasz niemal na każdym rogu. Jeśli przyjedziesz do portu samochodem, musisz pamiętać, że parking przy terminalu jest dodatkowo płatny.

Na miejscu możesz wybrać się do jednej z dwóch kawiarni na kawę, herbatę lub drobną przekąskę. Jest tu także miejsce do wymiany walut oraz do zakupu pamiątek, a także praktyczna przechowalnia bagażu.

Nie zapomnij, że przed wejściem na prom z Tallina będziesz zobowiązany do okazania paszportu oraz dowodu rezerwacji wycieczki autobusem miejskim. Przygotuj te dokumenty odpowiednio wcześniej.

Rejs promem

Rejs przez Bałtyk

Szczegółowo zaplanowałeś swoją wycieczkę do Petersburga i chcesz czerpać z niej jak najwięcej? A może stawiasz na spontaniczność i odkrywanie tego, co nieznane i ukryte? Największe atrakcje turystyczne Petersburga czy wybrane zapomniane perełki?

Bez względu na to, czy stawiasz na spontaniczność czy harmonogram, koniecznie zaplanuj swój nocleg. Możesz wybrać opcję spania na promie lub skorzystać z jednego z hoteli, które znajdują się na liście regulatora.

Petersburg

Port docelowy

W Petersburgu sam zdecyduj, gdzie poniosą Cię nogi. Wolisz spontaniczność? A może od tygodni planujesz już każdą minutę swojej wymarzonej trasy?

Bezwizowe zwiedzanie Petersburga najlepiej zacząć w autobusie City Bus Tour. Możesz wysiąść z niego na dowolnej stacji i kontynuować zwiedzanie na własną rękę, a kiedy się zmęczysz, możesz wsiąść do niego ponownie w ramach ważności tego samego biletu. Od Ciebie zależy ponadto, gdzie spędzisz noc. Nocleg na promie ze Sztokholmu? A może jeden z komfortowych hoteli z listy regulatora?

To Ty decydujesz!

Zdecyduj, czy Twój bezwizowy pobyt w Petersburgu będzie trwał jeden czy aż trzy dni, a także wybierz miasto, w którym chcesz zakończyć swoją podróż. Nie musi to być Tallin! Możesz wrócić promem do Sztokholmu lub Helsinek.

Decyzja należy do Ciebie - prawda, że to przyjemne uczucie? Samodzielne podróżowanie bez biura podróży to najlepsza opcja dla każdego, kto lubi chodzić własnymi ścieżkami!

Interesuje Cię oferta
dla grup powyżej 5 osób?
Skontaktuj się z nami drogą mailową biuro@przezmorze.pl

Tallin – Petersburg

Pamiętaj: Ilość miejsc na rejsy jest ograniczona.

Decyduje kolejność rezerwacji.