Petersburg bez wizy

Fascynuje Cię niesamowity Petersburg i marzysz o zwiedzeniu tego niezwykłego i urzekającego miasta?
Jest to możliwe bez konieczności ubiegania się o wizę turystyczną! W kilku prostych krokach możesz wybrać się na wycieczkę marzeń, którą od początku do końca zaplanujesz samodzielnie!

Regulacje Federacji Rosyjskiej

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi Federacji Rosyjskiej (rezolucja rządu RF nr 397), wszyscy turyści zagraniczni, będący pasażerami statków wycieczkowych i promów, mają prawo, bez uprzedniego ubiegania się o wizę turystyczną, przebywać w Petersburgu przez 72 godziny, jeśli są częścią zorganizowanej grupy wycieczkowej.

Zobacz jakie to proste

Każdy miłośnik podróży powinien choć raz w życiu odwiedzić Petersburg, czyli niezwykłe miasto, które urzeka swoją historią i niesamowitymi atrakcjami turystycznymi. Zgodnie z decyzją Rządu Federacji Rosyjskiej możesz samodzielnie zwiedzić to przepiękne miasto, bez konieczności ubiegania się o wizę turystyczną. To bez wątpienia najszybsza, najprostsza i najwygodniejsza forma poznawania tego wyjątkowego miejsca.

Z Petersburg Bez Wizy nie musisz martwić się o formalności związane z wizą turystyczną. Na poznawanie magicznego Petersburga będziesz mieć 3 doby - zaplanuj swoją wycieczkę marzeń już dziś i jak najlepiej wykorzystaj swój cenny czas w Petersburgu.

Image
Prom z
Helsinek
Image
Prom ze
Sztokholmu
Image
Prom z
Tallin

Bezwizowe zwiedzanie Petersburga
jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wystarczy paszport i kilka prostych kroków, by Twoja wycieczka marzeń stała się rzeczywistością:

01

Bilet na prom

Rezerwujesz bilet promowy do Petersburga. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem naszej strony Petersburg Bez Wizy.
02

Bilet City Bus Tour

Rezerwujesz miejsce w autobusie wycieczkowym do centrum miasta. Jest to niezbędne, byś został zarejestrowany jako członek grupy wycieczkowej, jednak możesz z autobusu wysiąść w dogodnym dla siebie miejscu i kontynuować zwiedzanie na własną rękę.
03

Rezerwacja noclegu

Rezerwujesz jeden z proponowanych hoteli na czas swojego pobytu w Petersburgu. Nie jesteś zobowiązany do spania na pokładzie – możesz wybrać sobie zakwaterowanie w przytulnym hotelu, z którego będziesz mieć blisko do największych atrakcji turystycznych w Petersburgu.
04

Zwiedzasz Petersburg bez wizy!

Zwiedzasz miasto i cieszysz się wycieczką życia przez okres 72 godzin, liczony od momentu przekroczenia kontroli granicznej. Petersburg zwiedzasz na własną rękę – możesz wybrać te atrakcje, które najbardziej Cię interesują. Z Petersburga wracasz w ten sam sposób, jak przyjechałeś, czyli promem.
Image

Bez wizy jest szybciej i łatwiej

Przy tradycyjnym zwiedzaniu Petersburga wymagana jest wiza turystyczna, voucher turystyczny oraz ubezpieczenie na sumę 30 000 euro. Wyrobienie wszystkich tych dokumentów kosztuje minimum 300 zł, a gdy zależy nam na czasie, koszt ten może być ponad 2 razy wyższy. To jednak nie tylko dodatkowe koszty, ale również czas, który trzeba poświęcić na wizyty w konsulacie oraz uzupełnianie i poprawianie wniosków. Z Petersburg Bez Wizy Twoja wycieczka życia szybciej i łatwiej stanie się rzeczywistością.

Podróżuj tak jak lubisz

Jesteś jak kot, który uwielbia chodzić swoimi ścieżkami? Z daleka trzymasz się od zorganizowanych grup i sztywno narzuconego harmonogramu? Petersburg Bez Wizy jest dla Ciebie! Decyduj o swojej podróży w każdym jej aspekcie i spędź ten czas tak jak lubisz najbardziej.

Chcesz poświęcić cały dzień na Ermitaż, który skrywa niesamowite eksponaty? A może wolisz poświęcić czas na Cerkiew Krwi? Marzysz o klimatycznej knajpce z niesamowitym widokiem? A może fascynują Cię białe noce? To Ty decydujesz, jak będzie wyglądała Twoja wycieczka marzeń! Zaplanuj ją szczegółowo lub po prostu daj się ponieść chwili i postaw na spontaniczność. Petersburg czeka na Ciebie i to bez wizy!

Image

Zaplanuj wycieczkę

Kiedy jedziesz zwiedzać Petersburg? Każda pora roku ma swoje zalety.

Wybierz prom

Jaki port startowy wybierasz? Helsinki, Sztokholm czy Tallin?

Kup bilet

Kup bilet online. To wygodne i bezpieczne.

Ciesz się wycieczką

Co chcesz zbobaczyć na miejscu? Wybór jest ogromny.

Dostępne połączenia promowe

Image

Prom z Helsinek do Petersburga

Rozpocznij trasę swojej wycieczki marzeń w kameralnych Helsinkach. Twój prom do Petersburga czeka na Ciebie w tej przepięknej stolicy Finlandii. Warto ją choć trochę poznać przy okazji!
Image

Prom ze Sztokholmu do Petersburga

Swoją wyczekiwaną wycieczkę zacznij w zachwycającej stolicy Szwecji. Twoja przygoda z Petersburg Bez Wizy zacznie się w Sztokholmie. Koniecznie zaplanuj sobie odrobinę czasu na zwiedzanie!
Image

Prom z Tallina do Petersburga

Rozpocznij swoją przygodę życia w imponującej stolicy Estonii. Twój prom do Petersburga wyruszy z Tallina. Zdecydowanie warto być tu wcześniej, by móc jeszcze odrobinę pozwiedzać.